Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Unknown MySQL server host 'sql.atestpo.pl' (0) in /system/mysql.php on line 10
ATEST-POL Producent blach dachowych

Budujesz dach?
Remontujesz?
Sprawdź ile może kosztować Twój dach! 

Złóż zapytanie, wystarczy  5 min! Zapraszamy!
   
jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym systemie zamów bezpłatny newsletter


Witamy w serwisie ATEST-POL Producenta Blach Dachowych

Od początku istnienia zajmowaliśmy się dystrybucją pokryć dachowych, systemów rynnowych, okien dachowych, folii i membran paroprzepuszczalnych oraz innych akcesoriów związanych       z dachem. W wyniku nabytych doświadczeń rozpoczęliśmy produkcję blach dachówkowych        i trapezowych. W roku 2008 wychodząc naprzeciw potrzebom rynku uruchomiliśmy Zakład Produkcyjny w Łomży. Pracując na parku maszynowym najnowszej generacji tworzymy         produkty wysokiej jakości. Do produkcji oferowanych przez nas blach dachowych używamy wyłącznie surowców renomowanych producentów ArcelorMittal i Tata Steel.

Blachy stalowe należą do najlżejszych wśród materiałów dekarskich, dzięki temu nie wymagają stosowania ciężkiej konstrukcji więźby, a w przypadku renowacji starych dachów więźba         nie wymaga wzmocnienia.

NOWOŚĆ

W ofercie produkty z alucynku! 


Narew i Biebrza,  jedne z najpiękniejszych w Polsce, cudowna linia brzegowa, piękne łuki fal...                          Wszystko to sprawia, że patrząc na Narew i Biebrzę przychodzi nam na myśl zdrowie, natura i ekologia...

Mamy przyjemność zaoferować nasze produkty:

  • blachę dachówkową Narew 
  • blachę dachówkową Biebrza
  • blachę trapezową T-18
  • blachę płaską
  • gąsior

Blachy dachówkowe Narew i Biebrza produkowane przez ATEST-POL łączą w sobie wytrzymałość i solidność stali z estetyką klasycznych dachówek. Znajdują swoje zastosowanie w pokryciach domków jednorodzinnych i segmentów.

Blacha trapezowa T-18 jest idealnym materiałem na pokrycia dachowe i elewacyjne.        Poprzez swoją wytrzymałość, estetykę i łatwość w montażu znajduje szerokie zastosowanie     w budownictwie przemysłowym i ogólnym. Z powodzeniem stosuje się ją w pokryciach domków jednorodzinnych, segmentów, garaży, oraz obiektów przemysłowych i rolniczych.

Akcesoria
Istotnym elementem oferty ATEST-POL jest kompletna gama elementów wykończeniowych dachu i akcesoriów pozwalających na uzyskanie doskonałego efektu pokrycia. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. gąsiory z blachy i wkręty do blach w pełnej gamie kolorystycznej, specjalistyczne lakiery, wszystkie niezbędne uszczelki, systemy rynnowe, okna dachowe oraz systemy bezpieczeństwa dachowego.

Nasze wieloletnie doświadczenie połączone z wykorzystaniem najnowszych technologii zaowocowało produktami, które spełnią Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy